Skip to main content

Erkek Lazer Epilasyon

İletişim Formu

Erkek Epilasyon Yöntemi

Güzellikle ve bakım işlemleri denildiği zaman genellikle akla kadınlar geliyor. Ancak artık çağımızda erkekler de daha bakımlı görünmek için bazı bakım işlemlerine başvuruyor. Bunların başında ise erkek epilasyonişlemleri geliyor. Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak için yaygın olarak kullanılan yöntemler arasında erkek lazer epilasyon da karşımıza çıkıyor.

Erkek Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, ışınların bir araya getirilip yoğun olarak uygulanması ile istenmeyen tüylerin kalıcı olarak ve sağlıklı bir şekilde bir daha çıkmamasını sağlayan bir işlemdir. Kadınların sıkça başvurduğu bir yöntem olarak bilinse de aslında erkek lazer epilasyon da oldukça yaygındır.

Eskiden, ağda ve iğneli epilasyon gibi acılı yöntemler, erkeklerin uzun süre epilasyon işlemlerinden uzak durmasına sebep oldu. Ancak şimdi erkek lazer epilasyon ile, erkekler de istemedikleri tüylerinden acısız ve kolay bir şekilde kurtulabiliyor.

Lazer Epilasyon Erkek Bireyler İçin Nasıl İlerliyor?

Aslında lazer epilasyon erkek için de kadın için de aynı şekilde ilerliyor. Cihazın temel çalışma prensibi aynı. Hatta erkeklerin kıl köklerindeki yağ dokusu daha fazla ve kılları daha siyah ve daha sert olduğu için lazer epilasyon erkekler için çok daha iyi sonuç veriyor.

Kadınlar ve erkekler için lazer epilasyon farkı ise vücudun bölgeleri konusunda oluyor. Kadınlar genellikle tüm vücutları için lazer epilasyona başvururken, erkekler daha çok sakal üstü, ense ve sırt bölgeleri için lazer epilasyon tercih ediyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları Erkek – Kadın Fark Ediyor Mu?

Lazer epilasyon fiyatları erkek ya da kadın için farklıdır demek çok mümkün değil. Çünkü aslında yapılan işlem birebir aynı. Lazer epilasyon işlemini uygulayacak olan sağlık ya da güzellik merkezine bağlı olarak fiyatlar da değişiklik gösterecektir. Ancak genellikle lazer epilasyon fiyatları seans başı ya da toplam paket ücret olarak belirlenmektedir. İlk seçenekte her seans sonu ödeme yaparken, ikinci seçenekte belli bir seans için ücret ödenir. Örneğin kimi paketler 6 seans içerirken, kimi paketler 4 seans içermektedir. Lazer epilasyon fiyatları erkekler için de aynı şekilde olacaktır.

Soğuk hava üflemeli Alexandrite 3 Boyutlu atış teknolojisi ile kılların tamamen yok eder. 755nm – 810nm spektrum odağı sayesinde en ince ve en kalın tüylerde etkin epilasyon imkanı sunar.

Ücretsiz bölge kontrolleri ve deneme atışı yapıldıktan sonra size daha sağlıklı fiyat bilgisi paylaşabiliriz. Detaylı bilgi için bizi arayın  veya aşağıdaki formu doldurun biz size ulaşalım!⠀

LAZER EPİLASYON UYGULAMA BÖLGELERİ

Koltuk altı kılları istenmeyen kılların başında gelir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından yoğunlukla tercih edilir. Koltuk altı lazer epilasyon uygulamaları çok başarılı sonuçlar vermektedir.
Genital bölgede lazer epilasyon, hijyen açısından çok tercih edilmektedir. Bu bölgelerde ağda, tıraş gibi klasik yöntemler zor ve ağrılıdır. Lazer epilasyon, bu bölgelerde oluşan kıl dönmeleri için de en etkili çözümdür. Bikini Bölgesi: Bikini bölgesinde lazer epilasyon özellikle yaz aylarında kadınlar için hayat kurtarıcı olmaktadır.
Bacak bölgesi, en hızlı, kolay ve başarılı sonuçlar alınan epilasyon bölgesidir. Yüz Bölgesi: Yüz bölgesi, lazer epilasyonda kritik bölgelerdendir ve çok dikkat edilmesi gerekir. Lazer epilasyon uygulaması ile birlikte hormonal tedavi de gerekebilir.
Genellikle erkeklerin epilasyonda sıklıkla tercih ettiği bölgelerdendir. Yoğun sırt tüyleri olan erkekler için büyük kolaylık sağlamaktadır.
Yine erkeklerin çokça tercih ettiği, ancak sırt bölgesine nazaran kılların tamamen yok edilmesi değil seyreltilmesi tercih edilmektedir.
Yine hem kadınlar hem de erkeklerin tercih ettiği bir bölgedir. Kol tüyleri yazın güneşe çok maruz kaldığından, kol epilasyonunda en başarılı sonuçlar kış aylarında alınabilmektedir.
Kadınları çok rahatsız eden bu tüyler lazer epilasyon sayesinde yok edilebilmektedir.
Çene tüyleri de, yüz bölgesindeki tüm tüylenmeler gibi kadınların korkulu rüyasıdır ve lazer epilasyon sayesinde yok edilebilmektedir. Ancak sorun hormonalse öncelikle bir kadın hastalıkları uzmanının değerlendirmesi gerekir.
Ense bölgesindeki fazla tüylenme, bazı erkekler tarafından istenmemektedir. lazer epilasyon sayesinde bu bölgedeki tüyler de yok edilebilmektedir.
Çok gür sakallı erkekler yanaklarındaki fazla tüylenmeden rahatsız olabilmekte ve düz bir sakal çizgisi istemektedir. Bu nedenle yanak bölgesinde lazer epilasyonu, erkekler çok tercih etmektedir.
Erkeklerde tıraş bölgesi olan boyun bölgesi, genellikle tıraş esnasında kesilip kanamaya neden olan sivilce ve kıl dönmesi gibi durumlar nedeniyle epilasyon için tercih edilen bölgelerin başında gelir.

Danışanlarımız Neler Dediler?

Melih Balkir
Read More
Son derece ilgili ve alakalı çalışanlarıyla, profesyonel bir hizmet aldım ve çok memnun kaldım. Kullanılan cihaz ve malzemelerin temizlik ve kalitesinden şüpheniz olmasın, gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.
Çağdaş Aydın
Read More
Yaklaşık 1 yıldır almış oldugum lazer epilasyon ve cilt bakımı hizmetinden gayet memnun kaldım. Bir çok tereddütüm olmasına rağmen yaptıkları açıklama ve hizmetle bütün sorularımı yanıtladılar. Tüm çalışanlarına teşekkürler.
Umut Karakuş
Read More
Kuzenimin tavsiyesiyle gittim lazer epilasyon hizmeti alıyorum ve çok memnunum çalışanları ilgilenmesi temiz olması herkese tavsiye ederim
Previous
Next
E-posta : info@medistbeautycenter.com
Tel : (0216) 347 4565 & 0552 421 11 40
Adres : Osmanağa Mh. Karadut Sk. No:31 D:4 Kadıköy / İstanbul