Green Peel ® – Med-İst Skip to main content

Green Peel ®

İletişim Formu

GreenPeel ® Nedir?

60 yıldan uzun bir süre önce, Christine Schrammek, çeşitli cilt problemleri olan insanların pürüzsüz ve homojen bir cilde sahip olmasına yardımcı olan orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling uygulamasının temelini oluşturdu. GREEN PEEL® Bitkisel Peeling temel enzimleri, mineralleri ve vitaminleri içeren sekiz seçilmiş bitkinin karışımıdır ve cilde masaj eşliğinde uygulanır. Bitkisel Peeling uygulaması, kızı dermatolog Dr. med. Christine Schrammek-Drusio tarafından tıbbi olarak geliştirildi ve bugün dünya çapında uzman estetisyenler ve doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Cilt durumuna ve beklentilere gore farklı oranlarda ürün kullanımı uygulama basamaklarını oluşturur.

Green Peel® (leke tedavisi); çeşitli mineraller, enzimler ve vitaminler içeren tamamen doğal 22 çeşit bitki ve yosunların karışımından oluşan bir cilt soyma (peeling) yöntemidir. Her cilt tipi ve her yaşta kullanıma uygundur. 5 gün gibi kısa bir sürede yepyeni bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Ciltteki kan dolaşımını belirgin bir şekilde arttırarak metabolizmayı hızlandırır.
Fazla yapı temizleyerek cildi arındırır be cildin yağ salgılamasına en aza indirir.
Böylece, cildin yenilenmesine ve taptaze bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Green Peel® Nasıl Uygulanır?

Bu özel karışım, uzmanlar tarafından özel bir masaj tekniği ile uygulanır. Seans aralıkları cildin ihtiyacına göre kişiye özel olarak belirlenir. Green Peel uygulamasından 3 ila 4 gün sonra cilt soyulmaya başlar. Cildin yapısı ve yenilenme kapasitesine göre soyulma pul pul ya da daha yoğun bir şekilde olabilir.

Green Peel® Türleri Nelerdir?

Green Peel® ( leke bakımı ), ciltte özel problem ortaya çıkmadan veya cilt yaşlanmaya başlamadan önce uygulanır. Green Peel uygulamasından sonra ciltte hafif pembelik ve hassasiyet oluşabilir. Üçüncü ve dördüncü günlerdeler cilt yavaşça soyulur.5. günde ise ikinci seans uygulanır. Bu bakımda uygulama sonrasında emici hale gelen cilde zengin içerikli ürünler uygulanarak bakım yapılır. Bakım sonrasında kızarıklık veya hassasiyet oluşmaz. Sağlıklı, duru ve parlak bir cilde sahip olunur.

Dünya çapında başarısı kanıtlanmış Green Peel yönteminde 3 dermatolojik uygulama geliştirilmiştir.

Green Peel® Fresh Up
Peeling etkisi olmayan bu uygulama cilde tazelik kazandırır. Doğal bitkiler ile cilt uyarılır ve yenilenir. Gözenekler açılır ve cilt bakım ürünlerinin etkisi daha da artırılmış olur. Özellikle yorgun ciltlerde etkili bir uygulamadır. Bu uygulama henüz yaşlanma belirtilerini göstermeye başlamamış ciltlerde kullanılsa da erken yaşlanmaya veya elastikiyet kaybı etkilerinde de iyi sonuçlar verir.

Green Peel® Energy
Doğal bitkilerle yapılan bu uygulama cilde enerji verir. Cildin metabolizmasını ve kan dolaşımını artırır. Bu şekilde de herhangi bir peeling etkisi olmadan cilt dokusunun kendi doğal iyileşme süreci başlar. Bu uygulama ile cilt görünümü gözle görülür şekilde iyileştirirken, cilt yüzeyininde pürüzsüz hale gelmesini sağlanır. Yılda birkaç defa uygulanması idealdir. Yaş sebebi sonucu ciltte ortaya çıkmış sorunların giderilmesinde, yara izi ya da pigmentler sebebi sonucu ortaya çıkan problemlerin azaltılmasında yardımcı olur.

Green Peel® Classis
Cilt üzerinden yapılan detaylı bir analiz sonrasında, Green Peel karışımı cilde masaj yapılarak, yoğun şekilde uygulanır. Böylece cildin en üst tabakası nazikçe soyulur. Bu şekilde cildin emilim gücü atarken, hücrelerde yenilenir. Bu uygulama ile kan dolaşımını artarken, cildin oksijenle beslenmesi de artar.

Orijinal GREEN PEEL® Bitkisel Peeling uygulaması, sertifikalı estetisyenler ve doktorlar tarafından özel olarak uygulanmaktadır.

Green Peel® Leke Tedavisi Avantajları

🍃GREEN PEEL® Dünyada çıkarılan ilk bitkisel peelingtir.

🍃GREEN PEEL® %100 Orijinaldir.

🍃GREEN PEEL® 5 Günde Cildi içten dışa doğru onararak yenilenmesini sağlar.

🍃 GREEN PEEL® Cildin doğal yaşam döngüsünü 28 günden 5 güne çeker.

🍃 GREEN PEEL® %100 Bitkiseldir.

🍃 GREEN PEEL® Cilt bariyerini inceltmez
Cildin PH’sını düşürmez

🍃 GREEN PEEL® Cildi besler, onarır ve güçlendirir.

🍃 GREEN PEEL® Özellikle skar, çatlak, yara izi gibi doku kayıplarının kısa sürede onarılmasına yardımcı olur

🍃Hücre sirkülasyonunu hızlandırır

🍃Kollajen ve elastin üretimini arttırır

🍃Cildin nem dengesini korur

🍃Sebumu dengeler

🍃İnce çizgi ve kırışıklıkların açılmasını sağlar

🍃Düzensiz renk tonunu eşitler

🍃 GREENPEEL® Sadece Greenpeel eğitimi almış, sertifikalandırılmış uzmanlar tarafından yapılır

E-posta : info@medistbeautycenter.com
Tel : (0216) 347 4565 & 0552 421 11 40
Adres : Osmanağa Mh. Karadut Sk. No:31 D:4 Kadıköy / İstanbul