Skip to main content

Bölgesel Zayıflama

İletişim Formu

Bölgesel yağlanmaların neden olduğu sarkık görüntü estetik açıdan göze hoş gelmeyip rahatsızlık hissi uyandırır. Son zamanlarda giderek popülerleşen bölgesel zayıflama nedir, nasıl gerçekleştirilir? Sizde vücudunuzda rahatsız olduğunuz bölgelerdeki kiloları eritmek için bölgesel zayıflama yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Genel anlamda kilolu biri olmamanıza rağmen vücudunuzun belirli bölgelerinde biriken yağlanmadan dolayı istediğiniz görünümü elde edemiyorsanız, üzülmeyin bunun da çaresi var! Kadın ve erkek vücudunun farklı bölgelerinde biriken yağlar çoğunlukla kadınların kalçasında ve etrafında toplansa da erkeklerde göbek yani simit bölgesinde karşımıza çıkar.

Yağlanma miktarı kadınlarda %30, erkeklerde ise %25’ten fazla olduğunda ardından çeşitli hastalıkların gelme riski fazladır. Bu nedenle toplum içerisinde Bölgesel incelme şeklinde ortaya çıkan bazı bitkisel kür ve hareketler rağbet görmektedir. Vücudun belirli yerlerini değiştirmek isteyen kadınlar genelde bel, basen, kol, kalça ve iç bacaklarındaki yağları eritmek için çeşitli egzersiz ve kürleri uygulamanın yollarını aramaktadır.

MAGIC PROBE
Cerrahi olmayan, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde kullanılan bir sistemdir.
Isı, radyofrekans ve ses dalgaları kullanılmaktadır. Cildin dış yüzeyine uygulanan bu dalgalar, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Magic Probe denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 3-8 cm arasında ciddi bir incelme görülür. Kişinin durumuna göre 6-8 seans aralığında uygulama yapılır. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

E-posta : info@medistbeautycenter.com
Tel : (0216) 347 4565 & 0552 421 11 40
Adres : Osmanağa Mh. Karadut Sk. No:31 D:4 Kadıköy / İstanbul